Portret z nepalskiego domu starców

Dzisiaj na blogu portret zrobiony kawał czasu temu podczas przypadkowej wizyty w nepalskim domu starców. Zdjęcie „stare”, bo ponad trzyletnie, ale nadal jedno z tych bardziej lubianych.

Pin It

8 Komentarzy

 1. remik

  Foto na miarę okładki National Geographic. Chyba, że już tam było – w takim razie nie widziałem tego numeru :) Z tych zdjęć, które znam Twojego autorstwa, te budzi moje największe emocje. Piękne jest.

  15th Maj 2012 at 02:05

 2. A rece zlozone jak do naszej modlitwy. Ja tez bardzo lubie Twoje zdjecia. Moze cos wiecej z Nepalu? Bylam tam dawno temu. Chetnie bym sobie cos przypomniala…Pozdrawiam.

  15th Maj 2012 at 02:50

  • Wiem, że złożone w ten sposób ręce nasuwają przede wszystkim skojarzenia modlitwy, ale w tym przypadku było to hinduskie „namaste” na przywitanie.
   Postaram się niebawem coś wrzucić z Nepalu, bo faktycznie od dawna nic nie było.
   Pozdrawiam!

   15th Maj 2012 at 22:55

 3. Amisha

  Napisałam Asiayo zamiast Aniu :) Sorry Aniu, skasuj błędny post. Siedzę w pracy i się „rozdwoiłam”. Ale zdjęcie naprawdę poruszające.

  15th Maj 2012 at 15:10

  • Tak czy inaczej dziękuję serdecznie za miłe słowa:)
   p.s. muszę w końcu nadrobić zaległości na Twoim blogu, bo aż mi wstyd…

   15th Maj 2012 at 22:52

 4. Amisha

  Aniu, nie ma pośpiechu ani przymusu… Ja i z czytaniem i z pisaniem mam ogony jak węże… Stąd czytam kilka blogów na raz i jak widzisz nawet komentarze i imiona mi się mylą. Na szczęście jeszcze mam jakiś refleks ha ha. Pozdrawiam miło i czekam na dalsze, piękne zdjęcia.

  16th Maj 2012 at 13:57

 5. ach ta twarz widać „wiele przeżyła”… i pewnie ta kobieta mogłaby wiele opowieści snuć przez niezliczone wieczory

  24th Maj 2012 at 04:49

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 • RSS
 • Facebook
 • Flickr