Wieczór w Lovina Beach

Lovina to taka miejscowość turystyczna na północy Bali. W ogóle nie planowałam tam jechać, ale potem okazało się, że z Bedugul mogę wyruszyć jedynie w górę lub dół mapy, przy czym ta druga opcja oznacza powrót do Ubud, naturalnym wyborem stała się zatem Lovina. Choć z pewnością nie był to wybór idealny.

Plaża jest tam ciemna, nieopodal niej wybudowano dziesiątki hoteli i hotelików, a główną atrakcją miejscowości są rejsy statkiem, podczas których można obserwować delfiny. Najlepiej o wschodzie lub zachodzie słońca. Nie dla mnie coś takiego. Lovina znudziła mi się po kilku zaledwie godzinach, więc zaraz następnego dnia pojechałam dalej. Z jednodniowego tam pobytu zostało mi zaledwie kilka zdjęć.

Lovina Beach, Bali, Indonesia, Ania Błażejewska, travel photographyLovina Beach, Bali, Indonesia, Ania Błażejewska, travel photographyLovina Beach, Bali, Indonesia, Ania Błażejewska, travel photographyLovina Beach, Bali, Indonesia, Ania Błażejewska, travel photographyLovina Beach, Bali, Indonesia, Ania Błażejewska, travel photographyLovina Beach, Bali, Indonesia, Ania Błażejewska, travel photography

Pin It

3 Komentarzy

 1. Na początku długo mi się ładowały zdjęcia(bezprzewodowy net) i widziałam samo niebo. Ciekawe uczucie, nie móc się doczekać co jest na zdjęciach ;)

  23rd Wrzesień 2011 at 06:36

  • Mam tylko nadzieję, że po tym całym długim czekaniu nie byłaś rozczarowana;)

   23rd Wrzesień 2011 at 15:50

 2. Nie zawiodłam się, ale element zaskoczenia jednak był :)

  24th Wrzesień 2011 at 04:40

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 • RSS
 • Facebook
 • Flickr