Kwietniowa tapeta na pulpit

Tak, jak to obiecałam miesiąc temu, również w kwietniu jest do ściągnięcia tapeta na pulpit. Zdjęcie jest co prawda z lata ubiegłego roku, ale jako że lato w Ladakhu czasem trochę przypomina naszą wiosnę, uznałam, że idealnie nada się na kwietniową tapetę.

Łąki w okolicy Tsomoriri możecie sobie ściągnąć na pulpit w dwóch rozmiarach:

tapeta o wymiarach 1280×800

tapeta o wymiarach 1680×1050

Miesiąc temu obiecałam również fotozagadkę, taką jak w marcu – ta z przyczyn natury obiektywnej pojawi się ma mojej Facebookowej stronie dopiero jutro w porze okołopołudniowej.

Tymczasem napiszę tylko, że jestem bardzo, ale to bardzo podekscytowana, bo okazuje się, że uda mi się jeszcze w kwietniu wyskoczyć na 2,5-tygodniowy moment do INDII:)))

Pin It

6 Komentarzy

 1. Dorota Grądzka

  Witam serdecznie
  cieszę się, że mogę podziwiać Azję Pani oczami. Podoba mi się ten świat, który umieszcza Pani w swoim sercu i obiektywie. Dzięki temu przeżywam dobre chwile. I poznaję ludzi, których Pani poznaje.
  Trzymam kciuki i wysyłam mnóstwo dobrej energii za kolejną podróż do Indii. Proszę przywieźć błogosławieństwa i pokój.
  Pozdrawiam ciepło
  Dusia

  1st Kwiecień 2011 at 20:11

 2. No to ja za Panią Dorotką :-)
  (ps. szkoda, że konik na uwięzi…)
  Pozdro :-)))

  2nd Kwiecień 2011 at 07:50

  • Też dziękuję:)
   Konik co prawda na uwięzi, ale na takiej naprawdę długiej (nie widać tutaj jej w całej okazałości). Nie wyglądało to w żaden sposób źle, jeśli by wyglądało, pewnie nie zrobiłabym nawet zdjęcia.
   Miłego dnia!

   2nd Kwiecień 2011 at 11:22

 3. 2.5 tygodniowy moment… faktycznie malutki :P

  NIe no :> grejt – czekam na relacje! . podoba mi się ta seria. :)

  3rd Kwiecień 2011 at 21:55

  • W przypadku Indii te 2,5 tygodnia to naprawdę tylko taki moment. Dlatego muszę wybrac zaledwie skrawek tego kraju, bo nie ma takiej opcji, żeby sensownie zobaczyć w tym czasie większy teren…
   Ale tym razem nie pojadę raczej w góry – o ile tylko wytrzymam wysokie temperatury Rajasthanu to zostanę tam, a jesli nie dam rady, pojadę wówczas na południe.

   4th Kwiecień 2011 at 08:19

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 • RSS
 • Facebook
 • Flickr