Marcowe nowości

Rice fields in Sapa, Northern Vietnam, rice terraces, green, zdjęcia z wietnamu, północny wietnam, fotografia podróżnicza, ania błażejewska

Dzisiaj pierwszy dzień marca, w powietrzu czuć wiosnę, a na blogu czekają na Was małe zmiany.

Niektórzy z Was zauważyli pewnie, że rano na mojej stronie na Facebooku pojawił się mały konkurs, a właściwie fotozagadka dotycząca załączonego przeze mnie zdjęcia. Nagrodą była wysokiej jakości odbitka o wymiarach 30×45 cm, którą osoba znająca odpowiedź mogła sobie wybrać spośród wszystkich moich zdjęć. Po kilkunastu minutach został wyłoniony zwycięzca, Soumya Bandyopadhyay, mój znajomy z Indii i jednocześnie fotograf, którego zdjęcia podziwiam od dobrych kilku lat. Soumya wybrał zdjęcie z placu Djemaa el Fna w Marakeszu, które już niebawem będzie w drodze do Indii:).

Wracając do dzisiejszej fotozagadki – będzie się ona pojawiała na Facebooku na początku każdego miesiąca i już dzisiaj zapraszam do zabawy.

Dla tych, którzy nie mieli szczęścia wygrać, mam tapetę na pulpit. Przygotowałam ją dla dwóch najpopularniejszych rozdzielczości monitorów wśród czytelników moich blogów – 1680×1050 i 1280×800, więc większość z Was powinna znaleźć coś dla siebie. Taka tapeta również będzie pojawiać się co miesiąc.

Ta dzisiejsza została wybrana zgodnie z sugestią Oli, jednej z moich czytelniczek, a samo zdjęcie zostało zrobione w północnym Wietnamie i przedstawia przepiękne pola ryżowe w okolicy Sapa.

Zastanawiam się, co z kolejnymi tapetami – czy mam sama wybierać zdjęcia na kolejne tapety, a Wy tym samym będziecie mieli niespodziankę, czy też wolicie mieć na to wpływ?

Czekam na opinie, a jeśli chcecie zasugerować zdjęcia kolejnych tapet, możecie zrobić to w ramach komentarzy do niniejszego wpisu.

Pin It

5 Komentarzy

 1. bobiko

  Ja bardzo chętnie wezmę niepowtarzalne tapety, bo lansować pulpitem i bardzo często znajomi mi zazdroszczą :)

  Co do sugestii, to ciężko wyczuć, jakie motywy byłyby najlepsze i jaką drogą wybór mógłby być dokonany. Może spróbujmy tak, ze Ty pałeczkę bierzesz a potem dasz Nam, jako czytelnikom :).

  1st Marzec 2011 at 21:40

 2. Ok, to następną ja wybieram:) Mam nawet już kilku kandydatów;)

  2nd Marzec 2011 at 20:44

 3. ladygaga

  Za tapetę wielkie dzięki! Wrzuciłabym zdjęcie kokpitu, ale najpierw muszę posprzątać, bo zaśmieciłam, że aż wstyd!

  3rd Marzec 2011 at 21:18

 4. marafi

  Podpisuję się pod Bobiko :-)
  Swoją drogą ciekaw jestem, jaki motyw tapety będzie na początku kwietnia (01-04: prima aprilis i jednocześnie urodzinki…- tylko bez żadnych sugesti proszę!).

  3rd Marzec 2011 at 23:44

 5. @ladygaga – cieszę się, że pomysł się spodobał:)
  @marafi – jeśli ma być niespodzianka, to będzie. Niczego wcześniej nie zdradzę;)

  4th Marzec 2011 at 08:41

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 • RSS
 • Facebook
 • Flickr